Pokladní systémy EET

Pokladní systémy SC a SERD charakterizuje špičková kvalita, moderní design a vynikající funkční a technické vlastnosti. Do pokladních systémů je možno zapojit mnoho periferií, která a tím rozšířit funkčnost a možnosti pokladního systému, včetně aplikačních programů pro obchody a restaurace..

Pokladní systémy připravené pro elektronickou evidenci tržeb, EET můžete vybírat zde:

 

Obchodní systémy

Restaurační systémy

Dotykové systémy

 

Snímače   Váhy   Tiskárny   Utility   Displeje   Software

 

Sledujeme dění v této oblasti. Jelikož jsme naše pokladny a pokladní systémy přizpůsobili legislativě jiných zemí a to i tam, kde je podobný systém aplikován, předpokládáme, že naše pokladní systémy, registrační pokladny SERD a SC, budeme schopni bezproblémů přizpůsobit Elektronické evidenci tržeb, označované jako EET, která má v Česku omezit daňové úniky a bude se zavádět postupně od 1.12.2016.

Aplikační programy SERD OBCHODSERD RESTAURACE a SERD VÝROBA jsou managerské programy pro řízení obchodních a restauračních provozů. Programy využívají komfortní komunikace s pokladnami SERD, včetně LCD dotykového terminálu SC-8000 a modelové řady pokladen eet ECR SC 550

Nabízíme obchodní  pokladny jak pro středně velké a velké prodejny pultového i samoobslužného typu, tak i restaurační pokladny pro restaurace, bary, bistra, atd., stejně jako dotykové pokladny pro velké provozy a komfrot obsluhy.

Máte problémy s výběrem?
Naši kvalifikovaní odborníci Vám rádi poradí a odpoví.

+420 553 620 729 info@serd.cz
Prosím čekejte...

Kontaktujte nás!

Povinné položky je nutné vyplnit

Kontaktní údaje

SYSTEM-COMMERCE s.r.o.
Mírová 716/12
746 01 Opava

IČ: 25822969
DIČ: CZ25822969

Tel.: +420 606 811 325
E-mail: info@system-commerce.cz


Všechny kontakty