Dotyková pokladna

Dotykové pokladny - terminály v této sekci jsou vhodné do jakéhokoliv restauračního, obchodního provozu, hotelu, bistra, sportoviště, do provozů, kde je potřeba bezproblémový a stabilní provoz s požadavkem rychlé obsluhy zákazníků a využití všech funkcí. Terminály jsou připojitelné k mnoha periferiím (PC, tiskárna účtenek, dgitální váhy, snímače čár. kodů, displejů, kuchyňským tiskárnám, atd.), tisknou české znaky včetně diakritiky. 

Dotykový terminál SC-8000 je připraven pro elektronickou evidenci tržeb, EET

Funkční vlastnosti jsou vyvíjeny v naší společnosti, stejně jako pomocné a aplikační programy ! 

Dotykový terminál SC-8000 je originálním řešením, které kombinuje moderní počítačové systémy POS s výhodami funkcí klasických registračních pokladen. Na rozdíl od počítačových systémů (počítačových pokladen) je jeho výhodou neexistence robustního operačního systému a pevného disku s uloženými daty (je bez operačního systému Windows, nejedná se o běžné PC nebo PC pokladnu, ale POS-ECR terminál).


 

LCD SC-8000

LCD SC-8000

Terminál s barevným dotykovým displejem TFT 12,1″, moderním designem, originálním řešením, kombinující moderní počítačové systémy POS s výhodami funkcí klasických registračních pokladen. Vhodný do jakéhokoliv restauračního, obchodního, hotelového provozu, se stabilním provozem s požadavkem rychlé obsluhy zákazníků.

Číst více

Máte problémy s výběrem?
Naši kvalifikovaní odborníci Vám rádi poradí a odpoví.

+420 553 620 729 info@serd.cz
Prosím čekejte...

Kontaktujte nás!

Povinné položky je nutné vyplnit

Kontaktní údaje

SYSTEM-COMMERCE s.r.o.
Mírová 716/12
746 01 Opava

IČ: 25822969
DIČ: CZ25822969

Tel.: +420 606 811 325
E-mail: info@system-commerce.cz


Všechny kontakty